Миленици.com.mk
  • Април 24, 2014, 01:21:25
  • Добредојде, гостин
Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Eukanuba
Напредно пребарување  

Новости:

Добредојдовте на првиот македонски форум за миленици!
Уживајте во престојот тука, забавувајте се и научете како животот со вашиот миленик да биде поубав и полесен.

 

Автор Тема: Druga hrana za vodni zelki?  (Прочитано 446 пати)

goko

  • Ponekogas Ovde
  • **
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 74
Druga hrana za vodni zelki?
« на: Јули 01, 2012, 16:59:46 »

zdravo
imam 3 vodni zelki prilicno golemi i mnogu jadat sekogas se gladni me itreseira sto drugo mozam da si hranam osven rakcinja? koj zelencuk ili ovosje? meso?
Сочувана