Миленици.com.mk
 • Април 23, 2014, 16:36:34
 • Добредојде, гостин
Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Eukanuba
Напредно пребарување  

Новости:

Добредојдовте на првиот македонски форум за миленици!
Уживајте во престојот тука, забавувајте се и научете како животот со вашиот миленик да биде поубав и полесен.

 

Автор Тема: IMINJA za deca  (Прочитано 28097 пати)

ASTRA

 • FORUMOHOLICAR
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 326
IMINJA za deca
« на: Јуни 06, 2006, 13:15:57 »

Ova prasanje e epten daleku od bilo koja tema na forumov, ama posle izvesno macenje resiv od vas da pobaram pomos..dali moze da mi kazete kako t.e. kade na internet da najdam idei za maski i zenski iminja za deca??

THANKS!
Сочувана

Nade

 • Администратор
 • FORUMOHOLICAR
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 3.454
  • http://bartilarra.googlepages.com/
IMINJA za deca
« Одговори #1 на: Јуни 06, 2006, 13:23:55 »

eve edno mesto http://www.babynames.com/   :wink:
Сочувана

***Larra & Bart***

ASTRA

 • FORUMOHOLICAR
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 326
IMINJA za deca
« Одговори #2 на: Јуни 06, 2006, 13:27:02 »

da ama toj sajt e za americki iminja, a za makedonski??
Сочувана

Nade

 • Администратор
 • FORUMOHOLICAR
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 3.454
  • http://bartilarra.googlepages.com/
IMINJA za deca
« Одговори #3 на: Јуни 06, 2006, 13:27:30 »

e za makedonski ne mi se veruva deka postoi  :???:
Сочувана

***Larra & Bart***

robi

 • FORUMOHOLICAR
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 320
IMINJA za deca
« Одговори #4 на: Јуни 07, 2006, 00:24:39 »

Цитат: "Bart"
e za makedonski ne mi se veruva deka postoi  :???:


PA AKO NEMA NAPRAVI ,STO CEKAS!!!!!. :D
Сочувана

Nade

 • Администратор
 • FORUMOHOLICAR
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 3.454
  • http://bartilarra.googlepages.com/
IMINJA za deca
« Одговори #5 на: Јуни 07, 2006, 01:35:38 »

hahahaha  hahahaha  hahahaha
aj vazi , samo ti sostavi go spisokot a jas ke go stavam na net  :D
Сочувана

***Larra & Bart***

Vilhemina

 • FORUMOHOLICAR
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 349
IMINJA za deca
« Одговори #6 на: Јуни 07, 2006, 10:19:37 »

aj nie ke davame predlozi :D
Сочувана
Abba, Anja & the Blonde

ASTRA

 • FORUMOHOLICAR
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 326
IMINJA za deca
« Одговори #7 на: Јуни 07, 2006, 12:43:36 »

OK ondak super ajde......
Сочувана

Nena

 • Super Moderator
 • FORUMOHOLICAR
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 7.828
 • Other's envy, owner's pride
  • Labrador Retriever kennel Play Full Team
IMINJA za deca
« Одговори #8 на: Јуни 07, 2006, 13:49:04 »

Pa eve... Elena  :lovesmile:  Nena... Mila... Martin... Martina... so ja znam, mnogu gi ima...
Сочувана

venera

 • FORUMOHOLICAR
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 6.760
IMINJA za deca
« Одговори #9 на: Јуни 08, 2006, 09:19:56 »

Цитат: "ASTRA"
OK ondak super ajde......


па дај некоја почетна идеја!

сакаш кратки, чудни, долги, со 5-6 имиња како кралица  hahahaha

кажуј......

поздрав
Сочувана
поздрав
В&A-forever and ever

ASTRA

 • FORUMOHOLICAR
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 326
IMINJA za deca
« Одговори #10 на: Јуни 08, 2006, 10:17:12 »

hehehehe

Epa vidi za masko niz glava mi se motaat: Matej, Teo, Kristijan....
Zenski: Lara, Mihaela..

Ajmo sega glasanje (ama regularno :lol: ) i da pobedi najdobroto  hahahaha

A i nekoja idea + ne ke da e na odmet!
Сочувана

venera

 • FORUMOHOLICAR
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 6.760
IMINJA za deca
« Одговори #11 на: Јуни 08, 2006, 10:21:53 »

Цитат: "ASTRA"
hehehehe

Epa vidi za masko niz glava mi se motaat: Matej, Teo, Kristijan....
Zenski: Lara, Mihaela..

Ajmo sega glasanje (ama regularno :lol: ) i da pobedi najdobroto  hahahaha

A i nekoja idea + ne ke da e na odmet!


види еден совет Матеј името е преубаво ама многи искористено во последно време!

ти се спремаш за машко или женско!

да ти кажам внук ми кој има 1 годинка и два месеца се вика Исак. а внука ми Ева! Брат ми и снаа ми сакаат необични имиња и така ги крстија! Ева не е необично ама е убаво!

Јас сакам значи за мене нешто штознам малку зачудени!

еве ми се допаѓа Михаела!

поздрав
Сочувана
поздрав
В&A-forever and ever

ASTRA

 • FORUMOHOLICAR
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 326
IMINJA za deca
« Одговори #12 на: Јуни 08, 2006, 10:27:14 »

I jas sakam da e neobicno i nesekojdnevo ama nekako tesko mi odi so idei,

Sakam zensko ama so moja sreka ke bide masko osekam!
U zadnje vreme nekako David mi e mnogu cesto ime za masko!

Leonid??? Luka?
Сочувана

venera

 • FORUMOHOLICAR
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 6.760
IMINJA za deca
« Одговори #13 на: Јуни 08, 2006, 10:31:01 »

Лука не мене барем ми е преискористено!

Константин е убаво име!

поздрав
Сочувана
поздрав
В&A-forever and ever

Darko

 • FORUMOHOLICAR
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 711
IMINJA za deca
« Одговори #14 на: Јуни 09, 2006, 00:36:38 »

mene mi se sviga Luka ili Gregorij (edno dete od kaj mene vo maalo)
Сочувана