Миленици.com.mk
 • Април 21, 2014, 06:32:06
 • Добредојде, гостин
Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Eukanuba
Напредно пребарување  

Новости:

Добредојдовте на првиот македонски форум за миленици!
Уживајте во престојот тука, забавувајте се и научете како животот со вашиот миленик да биде поубав и полесен.

 

Автор Тема: VIK-ROTVAJLER  (Прочитано 4593 пати)

Jasna

 • FORUMOHOLICAR
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 3.188
VIK-ROTVAJLER
« Одговори #30 на: Јануари 21, 2009, 00:00:06 »

Главуч мил :love7:  :love7:  :love7:
Сочувана

sljupce

 • Ponekogas Ovde
 • **
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 92
VIK-ROTVAJLER
« Одговори #31 на: Февруари 08, 2009, 21:56:29 »

eve novi sliki od kerkata na VIK. :lol:  :lol:  :lol:

Д

В

У

Ф
Сочувана

ELI-NANI

 • Izlozbi
 • FORUMOHOLICAR
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 1.146
VIK-ROTVAJLER
« Одговори #32 на: Февруари 09, 2009, 00:38:49 »

Mnogu ubavo bebence,i daj boze site da si najdat ubavi domovi. :binky:  kiss
Сочувана

sljupce

 • Ponekogas Ovde
 • **
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 92
VIK-ROTVAJLER
« Одговори #33 на: Февруари 12, 2009, 14:08:51 »

eve nekolku sliki od denesnata dresura na viк. :lol:  :lol:  :lol:

д
ц
у
п
Сочувана

Jasna

 • FORUMOHOLICAR
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 3.188
VIK-ROTVAJLER
« Одговори #34 на: Февруари 12, 2009, 15:09:03 »

Lele kjerka mu na Vik kje ja grabam :heart  :heart  :heart
Сочувана

sljupce

 • Ponekogas Ovde
 • **
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 92
VIK-ROTVAJLER
« Одговори #35 на: Февруари 12, 2009, 15:26:51 »

a sto ke kazete za ovie sliki????????

д

р

veke mnogu aktivno rabotime so VIK i se spremame za izlozbite sto sleduvat.
Сочувана

sljupce

 • Ponekogas Ovde
 • **
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 92
VIK-ROTVAJLER
« Одговори #36 на: Февруари 12, 2009, 15:31:37 »

Цитат: "Jasna"
Lele kjerka mu na Vik kje ja grabam :heart  :heart  :heart


eeeeeeeeee nemoze da ja grabnes VIK ja cuva mnogu dobro.
VISTINSKI TATKO E VIK
Se salam moze da ja vidis koga sakas.

POZDRAV
Сочувана

*Ben*

 • Nov Clen
 • *
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 28
VIK-ROTVAJLER
« Одговори #37 на: Февруари 12, 2009, 19:13:52 »

LEPOTA -- nema sto poveke da se kazuva
Сочувана

^MARINA^

 • FORUMOHOLICAR
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 2.400
VIK-ROTVAJLER
« Одговори #38 на: Февруари 12, 2009, 23:41:23 »

Kerkickata e mnogu slatka  :heart ,ama  i tato e  :wow:  :wow:  :wow: LEPOTAN :pinklove1  :love7:
Сочувана

Jasna

 • FORUMOHOLICAR
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 3.188
VIK-ROTVAJLER
« Одговори #39 на: Февруари 13, 2009, 01:47:22 »

Ама јас имам план.......ќе му ги с`снам овие мои двајца пинцури на Вик да го замајаваат, а ја у меѓувреме ја грабам лепотанката :wink:
Сочувана

sljupce

 • Ponekogas Ovde
 • **
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 92
VIK-ROTVAJLER
« Одговори #40 на: Февруари 17, 2009, 17:50:16 »

Цитат: "Jasna"
Ама јас имам план.......ќе му ги с`снам овие мои двајца пинцури на Вик да го замајаваат, а ја у меѓувреме ја грабам лепотанката :wink:


Znaci se e veke isplanirano :lol:  :lol:  :lol:

EEEEEE i jas imam plan kako da si ja zacuvam maleckata ubavica  koja ja krstivme ADA
Taa denes napolni 1mesec.
Сочувана

Jasna

 • FORUMOHOLICAR
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 3.188
VIK-ROTVAJLER
« Одговори #41 на: Февруари 18, 2009, 14:49:13 »

Охохо, па и именцето и е супер...........готово, таман за грабање :lovesmile:
И нормално бацки за Вик  kiss  kiss  kiss  :heart  :heart  :heart
Сочувана

sljupce

 • Ponekogas Ovde
 • **
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 92
VIK-ROTVAJLER
« Одговори #42 на: Февруари 18, 2009, 20:18:06 »

Цитат: "Jasna"
Охохо, па и именцето и е супер...........готово, таман за грабање :lovesmile:
И нормално бацки за Вик  kiss  kiss  kiss  :heart  :heart  :heart


a backi za gazdata hahahaha  hahahaha  hahahaha  hahahaha ke moze li?????
Сочувана

Jasna

 • FORUMOHOLICAR
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 3.188
VIK-ROTVAJLER
« Одговори #43 на: Февруари 19, 2009, 16:34:31 »

Нема гајле па и ти, за еден бакнеееееееееежжжжж песни рооооооооооој hahahaha  hahahaha  hahahaha
Сочувана

sljupce

 • Ponekogas Ovde
 • **
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 92
Одг: VIK-ROTVAJLER
« Одговори #44 на: Март 11, 2009, 15:49:30 »

eve ne povtorno nas so ADA vo domasen ambient i nejziniot tatko VIK :) :) :)
Д
Ф
С
З
р
з
л

Bi sakal da ja dadam na nekoj koj stvarno saka da cuva ROTT i koj od ljubov ke ja cuva.
Сочувана