Миленици.com.mk
 • Април 23, 2014, 08:51:25
 • Добредојде, гостин
Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Eukanuba
Напредно пребарување  

Новости:

Добредојдовте на првиот македонски форум за миленици!
Уживајте во престојот тука, забавувајте се и научете како животот со вашиот миленик да биде поубав и полесен.

 

Автор Тема: Smesni sliki...  (Прочитано 84001 пати)

Nena

 • Super Moderator
 • FORUMOHOLICAR
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 7.828
 • Other's envy, owner's pride
  • Labrador Retriever kennel Play Full Team
Smesni sliki...
« на: Февруари 20, 2006, 21:45:50 »

Na veterinar:

[/quote]
Сочувана

Nera

 • Forumoman
 • ****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 276
Smesni sliki...
« Одговори #1 на: Февруари 21, 2006, 00:00:52 »

E super se slikichkive.
Сочувана

dimos

 • FORUMOHOLICAR
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 946
Smesni sliki...
« Одговори #2 на: Февруари 21, 2006, 00:03:26 »

hehehe  hehehe  :toothy7:  :toothy7:  :toothy10:  :toothy10:
Сочувана

Tasko

 • Super Moderator
 • FORUMOHOLICAR
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 288.312
Smesni sliki...
« Одговори #3 на: Февруари 21, 2006, 07:53:19 »

Slikite se super, ali onaa "Na veterinar" e  :salut:

Tasko

 • Super Moderator
 • FORUMOHOLICAR
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 288.312
Smesni sliki...
« Одговори #4 на: Февруари 21, 2006, 07:56:53 » :D

Chowy

 • FORUMOHOLICAR
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 646
Smesni sliki...
« Одговори #5 на: Февруари 21, 2006, 11:35:35 »

Why Dogs Bite Their Owners

Сочувана
"If there are no dogs in Heaven, then when I die I want to go where they went."

Nade

 • Администратор
 • FORUMOHOLICAR
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 3.454
  • http://bartilarra.googlepages.com/
Smesni sliki...
« Одговори #6 на: Февруари 21, 2006, 11:46:40 »

hehehe  hehehe  hehehe  hehehe  hehehe  hehehe  hehehe  hehehe  hehehe  hehehe  hehehe  hehehe
 hahahaha  hahahaha  hahahaha  hahahaha  hahahaha  hahahaha  hahahaha  hahahaha  hahahaha
 :ah-nee:  :ah-nee:  :ah-nee:  :ah-nee:  :ah-nee:  :ah-nee:  :ah-nee:  :ah-nee:
Сочувана

***Larra & Bart***

Chowy

 • FORUMOHOLICAR
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 646
Smesni sliki...
« Одговори #7 на: Февруари 21, 2006, 13:48:47 »

Eve kaj gi cuvame polarnite kucinja vo leto :)"Mrtvo" umorno kutre


Sefov e opasen


Ovaa slika e za Tosko :)


A, ovoj mi lici na Bosko Dzambazov (taa li e rasata? )


Koga ke se uspie pred televizor vo fotelja
Сочувана
"If there are no dogs in Heaven, then when I die I want to go where they went."

Nena

 • Super Moderator
 • FORUMOHOLICAR
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 7.828
 • Other's envy, owner's pride
  • Labrador Retriever kennel Play Full Team
Smesni sliki...
« Одговори #8 на: Февруари 21, 2006, 14:12:51 »

:toothy10:   :toothy10:
Сочувана

Tasko

 • Super Moderator
 • FORUMOHOLICAR
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 288.312
Smesni sliki...
« Одговори #9 на: Февруари 21, 2006, 14:20:09 »

:lucky:
Ne ste normalnii !!!  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Nera

 • Forumoman
 • ****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 276
Smesni sliki...
« Одговори #10 на: Февруари 21, 2006, 18:21:47 »

Mislam deka trebashe da im dademe brojchinja na slikive i da glasame za naj slika. Jas dodushe teshko bi se odluchila  :D So iskluchok na dve tri na site ostanati se ubiv od smeenje  :laughing3:
Сочувана

Nena

 • Super Moderator
 • FORUMOHOLICAR
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 7.828
 • Other's envy, owner's pride
  • Labrador Retriever kennel Play Full Team
Smesni sliki...
« Одговори #11 на: Февруари 25, 2006, 22:16:00 »

Сочувана

Nade

 • Администратор
 • FORUMOHOLICAR
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 3.454
  • http://bartilarra.googlepages.com/
Smesni sliki...
« Одговори #12 на: Февруари 26, 2006, 14:25:56 »e na ovaa ne bi se smeela  :shock:
Сочувана

***Larra & Bart***

Nade

 • Администратор
 • FORUMOHOLICAR
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 3.454
  • http://bartilarra.googlepages.com/
Smesni sliki...
« Одговори #13 на: Февруари 26, 2006, 14:28:54 »

Сочувана

***Larra & Bart***

dimos

 • FORUMOHOLICAR
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 946
Smesni sliki...
« Одговори #14 на: Февруари 26, 2006, 15:41:25 »

poslednive se  :toothy10:  :toothy10:  hahahaha  hahahaha  hahahaha
Сочувана