Миленици.com.mk
 • Април 24, 2014, 01:21:23
 • Добредојде, гостин
Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Eukanuba
Напредно пребарување  

Новости:

Добредојдовте на првиот македонски форум за миленици!
Уживајте во престојот тука, забавувајте се и научете како животот со вашиот миленик да биде поубав и полесен.

 

Автор Тема: Odgleduvacnici vo Makedonija  (Прочитано 13873 пати)

Јане

 • FORUMOHOLICAR
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 1.123
  • http://www.topkafe.com.mk
Odgleduvacnici vo Makedonija
« Одговори #30 на: Февруари 15, 2009, 17:59:27 »

Одгледувачница за Американски Стафордски Териери “Аргеади“ # 11/08

контакт тел. 076 434 185; 071 892 991
Сочувана
Argeadi & Bambi's Gentle Beasts

         Amstaff & Ca de Bou

Vision

 • FORUMOHOLICAR
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 1.081
 • www.innervision.com.mk
  • http://www.innervision.com.mk/
Odgleduvacnici vo Makedonija
« Одговори #31 на: Февруари 15, 2009, 18:15:36 »

Cestitki Jane,samo napred  :hail:

 kiss  :D
Сочувана
InnerVision Kennel - Siberian Husky   F.C.I. : 6 \ 07  No: 63

www.innervision.com.mk

koko

 • FORUMOHOLICAR
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 1.212
  • http://mops.blog.com.mk
Одг: Odgleduvacnici vo Makedonija
« Одговори #32 на: Април 22, 2009, 07:32:14 »

A ripkite kaj se be Jane?
Сочувана

Јане

 • FORUMOHOLICAR
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 1.123
  • http://www.topkafe.com.mk
Одг: Odgleduvacnici vo Makedonija
« Одговори #33 на: Април 23, 2009, 09:32:43 »

...и рипките се тука, ама немам регистрирано одгледувачница за нив, а и немам некое време извадено легло  ;D...
Сочувана
Argeadi & Bambi's Gentle Beasts

         Amstaff & Ca de Bou

sashenka

 • Nov Clen
 • *
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 1
Одг: Odgleduvacnici vo Makedonija
« Одговори #34 на: Мај 18, 2009, 19:59:30 »

kade mozam da najdam mala ili sredna pudla, bela ili zlatna boja do 2 meseci stara i kako se dvizat cenite???????
Сочувана

Nena

 • Super Moderator
 • FORUMOHOLICAR
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 7.828
 • Other's envy, owner's pride
  • Labrador Retriever kennel Play Full Team
Одг: Odgleduvacnici vo Makedonija
« Одговори #35 на: Мај 19, 2009, 14:40:51 »

Сочувана

Vero

 • Nov Clen
 • *
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 2
Одг: Odgleduvacnici vo Makedonija
« Одговори #36 на: Мај 26, 2009, 01:01:04 »

do Noor-E-Alam.
dokolku imate odgleduvacnica za hrtovi, ve molam javete se na 075/323711
ili ispratete email so vas broj na vero_poposki@yahoo.com
Blagodaram.Vero.
Сочувана

Noor-E-Alam

 • Super Moderator
 • FORUMOHOLICAR
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 5.679
  • http://noor.e.alam.kennel.googlepages.com/
Одг: Odgleduvacnici vo Makedonija
« Одговори #37 на: Мај 29, 2009, 00:17:45 »

Mislam deka veke se slusnavme po telefon?
Сочувана
If it's not an Afghan Hound.It's just a dog!

Onliner

 • Nov Clen
 • *
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 3
Одг: Odgleduvacnici vo Makedonija
« Одговори #38 на: Јуни 20, 2009, 23:41:53 »

Bi sakal da kupam Angliski Bulldog. Dali znae nekoj kade moze da se najde vo Makedonija ili vo blizina?
Сочувана

D*I*N*A

 • FORUMOHOLICAR
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 1.847
  • Play Full Team Labrador Retriever kennel
Одг: Odgleduvacnici vo Makedonija
« Одговори #39 на: Август 26, 2009, 14:29:24 »

Bi mi bilo zadovolstvo da ja zapoznam Dona!
Сочувана

bela_sarplaninec

 • Nov Clen
 • *
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 12
Одг: Odgleduvacnici vo Makedonija
« Одговори #40 на: Ноември 07, 2009, 12:06:54 »

Dali postoi odgleduvacnia za Newfoundland vo Mk ili negde vo blizina sakam da nabavam
Сочувана

Nena

 • Super Moderator
 • FORUMOHOLICAR
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 7.828
 • Other's envy, owner's pride
  • Labrador Retriever kennel Play Full Team
Одг: Odgleduvacnici vo Makedonija
« Одговори #41 на: Ноември 07, 2009, 13:45:22 »

Сочувана

pulasski

 • FORUMOHOLICAR
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 792
  • http://www.vardarwolf.com
Одг: Odgleduvacnici vo Makedonija
« Одговори #42 на: Ноември 21, 2009, 10:58:26 »